Switch TP-Link T3700G-28TQ L3, 24-port gigabit, 4xSFP+ 10G combo

Kód: 5245374
1 874,94 €
Centrálny sklad (1 ks)
TP-LINK T3700G-28TQ je L3 + switch určený na výstavbu vysoko dostupné, škálovateľné a robustný sieti. Prepínač je vybavený 24x Gigabit LAN porty, 4x combo Gigabit SFP a až 4x 10Gb SFP sloty.

Detailné informácie

Podrobný popis

TP-LINK T3700G-28TQ je L3 + switch určený na výstavbu vysoko dostupné, škálovateľné a robustný sieti. Prepínač je vybavený 24x Gigabit LAN porty, 4x combo Gigabit SFP a až 4x 10Gb SFP slotmi . Switch podporuje veľmi bohaté nastavenia routovanie v 3síťové vrstve ako napr .: RIP a OSPF a podporuje sťahovanie a redundanciu napájacej časti.

Parametre:

Štandardy a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Rozhranie:

24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 combo gigabit SFP Slots Up to 4 10G SFP + Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP + Slots)
1 konzolní port

Sieťová médiá:

10BASE-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábel (maximum 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategórie 5, 5e alebo vyšší kábel (maximum 100 m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR

Rozmery: 440 x 330 x 44 mm
Chladenie: 4x vetrák
Napájanie: 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz
Systémové požiadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ or Windows 7/8, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
Prevádzková teplota: 0 ° až 40 ° C
Skladovacia teplota:-40 ° až 70 ° C
Certifikácia: CE, FCC

Obsah balenia:

Switch
Napájací kábel
Inštalačný medium
Držiak pre 19"rozvádzač


Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Hmotnosť: 4.39 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.