Switch TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream™ 48x GLan, L2 Managed/4xSFP

Kód: 52453650
436,24 € –21 %
Switch TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream™ 48x GLan, L2 Managed/4xSFP
436,24 € –21 % 345,50 €
Centrálny sklad (4 ks)
Switch TP-Link T1600G-52TS je náhrada za TL-SG2452 s precíznym spracovaním a kompaktným dizajnom formátu 19", ktorý ľahko umiestnite do racku. Je vybavený 48 portami s rýchlosťou až 1000 Mbps, štyrmi portami SFP Combo a sériovým rozhraním RS-232.

Detailné informácie

Podrobný popis

Switch TP-Link T1600G-52TS je náhrada za TL-SG2452 s precíznym spracovaním a kompaktným dizajnom formáte 19", ktorý ľahko umiestnite do racku. Je vybavený 48 porty s rýchlosťou až 1000 Mbps , takže kľudne pripojíte rýchlo ďalšie prvky siete ako sú ďalšie switche, servery, diskové stanice a ďalšie. Naviac je zariadenie vybavené štyrmi portami SFP Combo a sériovým rozhraním RS-232 . Zariadenie podporuje najrôznejšie sieťové protokoly a samozrejmosťou je detekcia zapletených káblov či informačný LED pre jednotlivé porty. Je vhodný do stredných a veľkých podnikových sietí.

Parametre:

Štandardy a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Rozhranie: & nbsp;

48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Sloty

Sieťová media:

10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 kábel (maximum 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e alebo vyšší kábel (maximum 100 m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity: bez vetráku
Rozmery (Š x H x V): 440 x 220 x 44 mm
Napájanie: 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz

Výkon:

Šírka pásma/Základná doska: 104 Gbps
Tabuľka MAC adries: 16k
Rýchlosť prenosu paketov: 77,4 Mpps
Jumbo frame: 9216 Bytes


Kvalita služieb:

Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue Scheduling: SP, WRR, SP + WRR
Port/Flow-based Rate Limiting

Funkcia L2 a L2 +:

Static routing
IGMP Snooping V1/V2/V3
LAG (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
Port Isolation

VLAN: 802.1Q tag VLAN

Zabezpečenie:

SSH v1/v2
SSL v3/TLS v1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
802.1x and Radius Authentication
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
Dos Defend

Správa: & nbsp;

Web-based GUI
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: Web
System Diagnose: VCT
Syslog & amp; Public MIBS
Dual Image

Systémové požiadavky: Microsoft® Windows® XP, Vista ™ alebo Windows 7, Windows 8, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
Certifikácia: CE, FCC, RoHS

Obsah balenia:

T1600G-52TS
Napájací kábel
Inštalačná príručka
Resource CD
Rackmount Kit
Gumové nohy


Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 1860 dní
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.