Z dôvodu aktuálnej situácie sa môžu vyskytnúť oneskorenia pri doručení. Objednajte bez obmedzení. Tovar Vám bezpečne doručíme.

Patch kábel optický duplex ST-ST 50/125 5m MM

Kód: 509897
11,35 € –15 %
Patch kábel optický duplex ST-ST 50/125 5m MM
11,35 € –15 % 9,64 €
Centrálny sklad (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2020
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.

Detailné informácie

Podrobný popis

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre pripájanie kamerových systémov, priemyselných televíziou apod. Technické parametre patchcord: duplexná konektor: ST-ST typ kábla: 50/125 dĺžka: 5m

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.