Dodacia doba sa môže predĺžiť kvôli nedostatku kuriérov a súčasnej COVID-19 situácií.

Sieťové prvky

Najpredávanejšie

Powerline ethernet TP-Link Mercusys MP500 KIT 1000Mbps, AV2
 
48,68 €
Detail
Zdroj MHPower 48V 2A pre RouterBOARD, ALIX
15,13 € –7 %
Zdroj MHPower 48V 2A pre RouterBOARD, ALIX
Centrálny sklad (2)
Kód: 52901710
Pôvodne: 15,13 €  (–7 %)
14,11 €
Detail
Zdroj Carspa HS-350-24 průmyslový spínaný, 350W, 24V
34,78 € –2 %
Pôvodne: 34,78 €  (–2 %)
34,25 €
Detail
POE pasivní slučovač osminásobný POEINJ8 s krytem
14,78 € –14 %
Pôvodne: 14,78 €  (–14 %)
12,76 €
Detail
Vonkajšia jednotka Mikrotik RBGrooveA-52HPn, 2.4/5GHz, 802.11a/b/g/n, MIMO TDMA, RouterOS Level4
75,94 € –17 %
Pôvodne: 75,94 €  (–17 %)
63,34 €
Detail
Patch kábel optický simplex LC-SC 09/125 1m SM
Patch kábel optický simplex LC-SC 09/125 1m SM
Centrálny sklad (4)
Kód: 5098901
 
5,14 €
Detail
Patch kábel optický simplex ST-ST 09/125 5m SM
5,28 € –9 %
Patch kábel optický simplex ST-ST 09/125 5m SM
Centrálny sklad (> 5)
Kód: 5098731
Pôvodne: 5,28 €  (–9 %)
4,80 €
Detail
Anténa Sano Direct 21-5G vysocesměrová parabolická
67,86 € –80 %
Pôvodne: 67,86 €  (–80 %)
13,48 €
Detail
32 položiek celkom
Powerline ethernet TP-Link Mercusys MP500 KIT 1000Mbps, AV2
48,68 €

MP500 KIT premení vašu existujúcu elektrickú sieť na vysokorýchlostnú internetovú sieť bez nutnosti ďalších káblov či vŕtania. Nie je potreba žiadnej konfigurácie, stačí len...

Kód: 52380616
Zdroj MHPower 48V 2A pre RouterBOARD, ALIX
15,13 € –7 %
14,11 €

Alternatívny napájací adaptér pre routerboardy MikroTik, 48V výstupné napätie, max. prúd 2 A, priama inštalácia do zásuvky, 3kolíkový vstupný port IEC C14, 3kolíkový kábel C5,...

Kód: 52901710
Zdroj Carspa HS-350-24 průmyslový spínaný, 350W, 24V
34,78 € –2 %
34,25 €

Priemyselný zdroj 24V =/350W spínaný HS-350/24, CARSPA.

Kód: 52900997
POE pasivní slučovač osminásobný POEINJ8 s krytem
14,78 € –14 %
12,76 €
Kód: 5290788
Patch kábel optický simplex LC-SC 09/125 1m SM
5,14 €

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 5098901
Patch kábel optický simplex ST-ST 09/125 5m SM
5,28 € –9 %
4,80 €

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 5098731
Anténa Sano Direct 21-5G vysocesměrová parabolická
67,86 € –80 %
13,48 €

Vysocesměrová parabolická anténa s plným paraboloidu.

Kód: 5291264
Anténa Sano Direct 19-5G vysocesměrová parabolická
64,46 € –83 %
11,22 €

Vysocesměrová parabolická anténa s plným paraboloidu.

Kód: 5291263
Anténa Sano Direct 15-5G vysocesměrová parabolická
54,24 € –83 %
9,31 €

Vysocesměrová parabolická anténa s plným paraboloidu.

Kód: 5291262
Zdroj Wattac 24 V, 1.6A pro RB 36W/spínaný (s kabelem síťovým k počítači, 1.8m)
11,65 € –11 %
10,38 €

Vyššia možné napätie (24 V) znižuje straty na vedenie pri napájanie cez ethernet. Zdroj je dodávaný vrátane napájacieho kábla 230 V.

Kód: 5290172
Patch kábel optický duplex SC-SC 62,5/125 1m MM
8,03 € –37 %
5,02 €

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509935
Patch kábel optický duplex ST-SC 62,5/125 2m MM
6,89 € –20 %
5,50 €

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509932
Patch kábel optický duplex ST-ST 50/125 5m MM
11,47 € –16 %
9,67 €

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509897
Patch kábel optický duplex LC-SC 09/125 3m SM
8,76 € –33 %
5,87 €

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509892
Patch kábel optický duplex LC-SC 09/125 2m SM
8,32 € –32 %
5,62 €

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509891
Patch kábel optický duplex LC-SC 09/125 1m SM
8,48 € –34 %
5,58 €

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509890
Patch kábel optický duplex LC-LC 09/125 3m SM
7,87 € –7 %
7,32 €

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509884
Patch kábel optický duplex LC-LC 09/125 2m SM
8,92 € –3 %
8,62 €

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509883
Patch kábel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM
8,36 €

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509882
Patch kábel optický duplex SC-SC 09/125 2m SM
8,32 € –24 %
6,34 €

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509879
Patch kábel optický duplex SC-SC 09/125 1m SM
7,81 € –25 %
5,86 €

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509878
Patch kábel optický duplex ST-SC 09/125 5m SM
12,28 € –21 %
9,67 €

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509877
Patch kábel optický duplex ST-ST 09/125 5m SM
10,40 € –7 %
9,67 €

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení...

Kód: 509873
Radom Maxlink kryt pro 22 dbi 5 GHz 30 cm
11,45 € –16 %
9,66 €
Kód: 5291213
Zdroj Sunny DC12V - 2A
Zdroj Sunny DC12V - 2A
Centrálny sklad (> 5 ks)
10,85 €

Náhradný napájací zdroj Sunny poskytuje výstupné napätie 12 V a maximálny výstupný prúd 2 A.

Kód: 529009
POE gigabitový stíněný 8-portový pasivní panel
26,51 € –17 %
22,03 €

Panel integrujúce 6 gigabitových tienených pasívnych POE injektorov s napájacím rozsahom 5-48V. Univerzálne riešenie pre vzdialené napájanie väčšieho počtu aktívnych prvkov s...

Kód: 52907883
POE gigabitový stíněný 4-portový pasivní panel
26,51 € –42 %
15,41 €

Panel integrujúce 6 gigabitových tienených pasívnych POE injektorov s napájacím rozsahom 5-48V. Univerzálne riešenie pre vzdialené napájanie väčšieho počtu aktívnych prvkov s...

Kód: 52907882
POE Pasivní napájení (WRAP, RouterBOARD)
3,62 € –44 %
2,02 €

Univerzálny pasívny POE injektor je určený pre vzdialené napájanie aktívnych prvkov s integrovaným extraktorom po UTP kabeláži.

Kód: 529022
Hore
Ďalšie produkty

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.